×

Sazināties

Sojas mērce

Sākums> Izvēlne > Sojas mērce

Laipni lūdzam chitsuru foods, kas ir vadošais sojas mērces piegādātājs un ražotājs.

Sojas mērce ir austrumu virtuves galvenā sastāvdaļa. Sojas mērce piešķir garšu daudziem ēdieniem gan ēdiena gatavošanā, gan pie galda. Izgatavots no sojas pupiņām, kviešiem un sāls, kas tiek raudzēts vairākus mēnešus. Japāņu stila sojas mērcei ir bagātīgs aromāts un sāļa, smalka un sarežģīta garša.

Ko mēs darāmMūsu sojas mērces produkti

Mēs piedāvājam dažādas sojas mērces, tostarp suši mērci, sojas mērci olām, mazāk sāls mērci, saldo sojas mērci utt. Katram veidam ir sava unikālā garša. Mēs varam arī mainīt garšu pēc klienta vēlmēm.

Par mumsSojas mērces ražotāja stāsts

Chitsuruya zīmola sojas mērci sāka pārdot ES un Āzijas tirgū 2001. gadā. Jau gadiem ilgi Chitsuru foods ir veltīta augstākās kvalitātes japāņu stila sojas mērces ražošanai. Lai nodrošinātu augstākās kvalitātes sojas mērci ar konkurētspējīgu cenu, mums ir laba reputācija visā pasaulē.

Vairāk informācijasSpecifikācija un MOQ

Sojas mērce ir viena no pazīstamākajām garšvielām japāņu virtuvē. Populārākais iepakojuma izmērs komerciālai lietošanai ir 18L.

Vārds VEIDA HS kods Iepakojuma specifikācija L/ctn MOQ
SOJAS MĒRCE normāls 2103100000 BIB 18/ctn 200
SOJAS MĒRCE mazāk sāls 2103100000 BIB 18/ctn 200
SOJAS MĒRCE sashimi 2103100000 BIB 18/ctn 200
SOJAS MĒRCE salds 2103100000 BIB 18/ctn 200

Profesionāls ražotājsMūsu progresīvais ražošanas process

Chitsuru foods ir ražošanas uzņēmuma vissvarīgākā misija un atbildība.

Kvalitātes kontroleMēs kontrolējam katra sojas mērces gabala kvalitāti

Uzņēmums stingri ievēro HACCP kvalitātes vadības sistēmas standartus ražošanas ieviešanai, stingra galveno kontroles punktu kontrole.

  • Destilētāja rauga pagatavošana
  • Fermentācija
  • Sterilizācija
  • 5
Piegāde Piegāde

Piegāde un iepakošanaPiegāde

Mūsu tuvākās ostas ir Nantong osta un Šanhajas osta. Jau vairāk nekā 20 gadus sadarbojamies ar profesionālāko vietējās pārtikas starptautisko kravu ekspedīcijas kompāniju, un tādus uzdevumus kā iekraušana un transportēšana uz kuģa varam veikt laikā, lai nodrošinātu preču drošu un laikus nonākšanu ostā.

Piegāde un iepakošanaIepakošana

Mūsu produkti tiek iepakoti atbilstoši vienotiem standartiem, sākot no iekšējā maisa līdz ārējai kastītei, izmantojot augstas kvalitātes iepakojuma materiālus, lai nodrošinātu, ka preces klientiem tiek piegādātas ar labu iepakojuma izskatu un bez preču bojājumiem.