×

Sazināties

Grauzdētas jūraszāles

Sākums> Izvēlne > Grauzdētas jūraszāles

Laipni lūdzam chitsuru foods, kas ir vadošais grauzdētu jūras aļģu piegādātājs un ražotājs.

Grauzdētas jūraszāles, kas pazīstamas arī kā nori, ir daudzu suši ēdienu galvenā sastāvdaļa. Tas piešķir rullīšiem un citiem ēdieniem unikālu garšu un kraukšķīgu tekstūru, padarot to par populāru izvēli suši restorānos un citās ēdināšanas iestādēs. Kā vadošais grauzdētu jūras aļģu piegādātājs un ražotājs, mēs, Nantong Chitsuru Foods Co., Ltd., esam apņēmušies saviem klientiem nodrošināt augstākās kvalitātes grauzdētu jūras aļģu produktus.

Ko mēs darāmMūsu grauzdētu jūras aļģu produkti

Mēs piedāvājam dažādus grauzdētu jūras aļģu produktus, tostarp nori, dulse un brūnaļģes. Katram veidam ir sava unikāla garša un tekstūra, kas padara to piemērotu dažādiem ēdieniem un vēlmēm. Mūsu nori loksnes ir plānas un kraukšķīgas, tāpēc tās ir lieliski piemērotas ripināšanai ap suši pildījumu. Dulse ir nedaudz saldens un pikants aromāts, kas padara to par garšīgu piedevu salātiem un citiem ēdieniem. Brūnaļģes ir maiga un nedaudz sāļa garša, un to var izmantot kā garnējumu vai pievienot zupām un citiem ēdieniem.

Par mumsGrauzdētu jūras aļģu ražotāja stāsts

Uzņēmumā chitsuru foods mēs saviem klientiem rūpējamies par augstas kvalitātes grauzdētu jūraszāļu produktu ražošanu. Mūsu uzņēmums darbojas jau vairāk nekā 20 gadus, un mēs esam apņēmušies izmantot ilgtspējīgas un videi draudzīgas metodes, lai ievāktu jūraszāles. Mēs esam lepni, ka turam SEDEX/BRC/HACCP/ISO/FDA/HALAL/KOSHER, kas nodrošina, ka mūsu produkti atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Kā grauzdētu jūraszāļu piegādātājs un ražotājs mēs esam apņēmušies nodrošināt saviem klientiem vislabākos produktus un pakalpojumus.

Vairāk informācijasSpecifikācija un MOQ

Jūras aļģu cena ir atkarīga no dažādiem kvalitātes līmeņiem un iepakojuma specifikācijām, mēs apsolām, ka katram saražotajam jūras aļģu iepakojumam ir izcila kvalitāte un labākā cena.

Vārds Pakāpe HS kods Palagi/soma Somas/ctn MOQ
Grauzdētas jūraszāles Zelts 2008993100 50 30 80
Grauzdētas jūraszāles Sudraba 2008993100 50 30 80
Grauzdētas jūraszāles Sarkana 2008993100 50 30 80
Grauzdētas jūraszāles zaļš 2008993100 50 30 80

Profesionāls ražotājsMūsu progresīvais ražošanas process

Chitsuru pārtika ir ražošanas uzņēmuma vissvarīgākā misija un atbildība.

Kvalitātes kontroleMēs kontrolējam katra jūraszāles gabala kvalitāti

Uzņēmums stingri ievēro HACCP kvalitātes vadības sistēmas standartus ražošanas ieviešanai, stingra galveno kontroles punktu kontrole.

 • Izejvielu pārbaude

  Izejvielu pārbaude

  Izejvielu novākšana ir pirmais jūras aļģu apstrādes solis, lai nodrošinātu, ka izejmateriāli ir brīvi no piemaisījumiem un bojājumiem.

 • cepts

  cepts

  Ar divām pilnībā automātiskām jūraszāļu cepšanas līnijām.

 • Metāla noteikšana

  Metāla noteikšana

  Katrs izstrādājumu iepakojums ir jāpārbauda ar metāla detektoriem, lai novērstu ar neapbruņotu aci neredzamu metāla piemaisījumu iekļūšanu izstrādājumos.

Piegāde Piegāde

Piegāde un iepakošanaPiegāde

Mūsu tuvākās ostas ir Nantong osta un Šanhajas osta. Jau vairāk nekā 20 gadus sadarbojamies ar profesionālāko vietējās pārtikas starptautisko kravu ekspedīcijas kompāniju, un tādus uzdevumus kā iekraušana un transportēšana uz kuģa varam veikt laikā, lai nodrošinātu preču drošu un laikus nonākšanu ostā.

Piegāde un iepakošanaIepakošana

Mūsu produkti tiek iepakoti atbilstoši vienotiem standartiem, sākot no iekšējā maisa līdz ārējai kastītei, izmantojot augstas kvalitātes iepakojuma materiālus, lai nodrošinātu, ka preces klientiem tiek piegādātas ar labu iepakojuma izskatu un bez preču bojājumiem.