×

Sazināties

Par mums

Sākums> Par mums

Ko mēs darāmMūsu produktu kategorijas

Chitsuruya Enterprise tika dibināta 1996. gada janvārī, paļaujoties uz izsmalcinātiem dabas resursiem, lai iegūtu labākus produktus un ražotu tos. Tagad mēs nodrošinām grauzdētas jūraszāles, Sojas mērce un citi saistītie jūras aļģu produkti.

2001. gada martā noslēdzot sadarbību ar Japānas Fujimasa Co., Ltd. un izveidojot Nantong ChitsuruFoods Co., Ltd. Lai censtos iekļūt starptautiskajā tirgū, pamatojoties uz oriģināliem produktiem, mēs ieviešam pasaulē modernu specializētu aprīkojumu un pastāvīgi izstrādājam jaunus un uzlabotus. prodcuts. Specializējas jūras aļģu, garšvielu (sojas mērces, etiķa, mirīna, nūdeļu mērces, bārbekjū mērces), vasabi, suši ingvera un japāņu pārtikas produktu sēriju ražošanā, Nantong Chitsuru Foods velta tam, lai apmierinātu mūsdienu cilvēku pieprasījumu pēc tradicionāliem, veselīgiem un dabīgiem produktiem. pārtikas produkti.

Pašlaik Chitsuruya, Senetsu un Edozen produkti ir izstrādāti vairāk nekā 100 produktu veidu un eksportēti uz vairāk nekā 30 valstīm. Uzņēmums arī ir pieņēmis BRC, HACCP un ISO 9001 starptautiskos kvalitātes sertifikātus.

"

Mūsu mērķis ir to darīt par godīgu cenu patērētājam, neapdraudot kvalitāti un vienmēr saglabājot augstu klientu apkalpošanas līmeni.

Eksporta situācijaPasaules tirgus

Pašlaik Chitsuruya, Senetsu & Edozen produkti ir izstrādāti vairāk nekā 100 produktu veidu un eksportēti uz vairāk nekā 30 valstīm. Tas ietver Ķīnu, Krieviju, Japānu, Taizemi, Vjetnamu, Malaiziju, Indonēziju, Singapūru, Austrāliju, Turciju, Spāniju, Franciju. , Ukraina, Ēģipte, Luksemburga, Kanāda, ASV, Brazīlija, Argentīna, Dienvidāfrika ...

Pasaules tirgus

50+ eksportēšana
valstis un reģioni

Produkti ir nodrošināti vairāk nekā 50 valstīs un reģionos visā pasaulē

Ārējās tirdzniecības ministrijaBiroja vide

Mums ir savs tirdzniecības uzņēmums - Nantong Qianhui Trading Co Ltd, kura galvenā mītne atrodas biznesa biroju ēkā Nantongas pilsētas centrā, Dzjansu provincē. Mūsu profesionālā komanda nodrošina 7*24 stundu tiešsaistes pakalpojumu.

Biroja vide

Mūsu izcelsmeZīmola stāsts

"

"Chitsuruya" izcelsme: LvSi, jūras aļģu dzimtene, jūraszāļu audzēšanas eksperiments bija veiksmīgs LvSi 1973. gadā.

LvSi tika nosaukts arī par "crance city" - leģenda vēstīja, ka Dongbins ar dzērvi bija ieradies četras reizes, un kopš tā laika šī vieta tiek saukta par "LvSi" (Lv, četras reizes). Tā kā mūsu zīmols ir dzimis LvSi, apvienojumā ar mūsu uzņēmuma attīstības virzienu, kas balstīts uz japāņu virtuvi, japāņu izruna souds tika pieņemta par mūsu zīmolu "chitsuruya".

"

"WARAKU" izcelsme: Lai dažādotu produktu, mēs izveidojām zīmolu "WARAKU".

"SENETSU" izcelsme: Uzņēmuma vadītājs vēlas, lai mūsu uzņēmums pastāvīgi attīstītos, mēs izveidojām zīmolu "SENETSU", lai noskaidrotu mūsu virzienu.

"EDOZEN" izcelsme: Saskaņā ar vēsturi, jūras aļģu izcelsmes vieta, ko sauc par "EDO", kas tagad ir Tokija. Bet mēs meklējām ierakstu, Mingu dinastijas laikā nori jau tika kultivēts Ķīnā. Tāpēc mēs koncentrējāmies uz laika grafiku, lai izveidotu zīmolu "EDOZEN", kas nozīmē, ka jūras aļģu (nori) izplatība ir pirms Edo perioda.

apliecībaKādi sertifikāti
vai mums ir

Rūpnīcai ir pilns starptautisko sertifikātu klāsts, tostarp HACCP, BRC, ISO9001, SEDEX, FDA, IBL un citi. Produkti ir sertificēti Halal un Kosher. Iepakojumam ir FSC vides sertifikāts.

tops tops